Приклади виконаних робіт хімчистки «Мар'я»

Химчистка и покраска обуви

Чищення делікатного текстильного та замшевого взуття здійснюється ручним способом» сантиметр за сантиметром» Ця ретельна обробка з використанням сучасних хімматеріалів італійських виробників і з постійним контролем роботи- справжня « hand-made» робота!

До

До

Після

Після
ще ' роботы

Чистка одежды

Одяг, яким Ви користуєтеся щодня, більше інших предметів гардеробу потребує нагляду професіоналів. Те, що частіше носиться, має і частіше чиститись! Ви просто отримуєте чисті та акуратні речі. Спробувавши хоч раз здати речі в «Мар'ю», Ви назавжди захочете витрачати свої сили на прання та прасування будинку.

До

До

Після

Після
ще ' роботы

Выведение пятен

Виведення плям - це складний хімічний процес. Як правило, при домашньому виведення плям, клієнт або закріплює пляму або пошкоджує тканину. Наша порада: зверніться до професіоналів аквачистки "Мар'я" і тоді Ваша улюблена річ буде врятована.

До

До

Після

Після
ще ' роботы

Чистка и покраска меха

Вироби з хутра вимагають професійного та максимально дбайливого догляду. Наші фахівці знають як грамотно і акуратно привести Вашу шубку в порядок, щоб вона завжди залишалася шовковистою. Якщо Ви раніше не знали, де знаходиться найкраща хімчистка, то тепер можете сміливо звертатися до нас.

До

До

Після

Після
ще ' роботы

Видео выполнения работы

Вам напевно цікаво заглянути на нашу "кухню"
все видео